Чому ми?

Чому ми вважаємо, що потенційні клієнти повинні вибрати саме нас для виробництва своїх дубових сходів.

Тому що ми робимо для клієнта краще, не беручи з нього зайвого.

Під час затвердження проекту – серйозних підрахунків, вибору форми і дизайну виробу, підбору кольору майбутніх дубових сходів починається робота професіоналів, які не тільки відповідають за свою працю, але вже й оцінюють його достатньо.
Тому у нас існує 50% передоплата при замовленні дубових сходів. Це – вимушений крок, який встановлює між нами і замовником «тісний контакт» , адже навряд чи хтось візьметься працювати над таким серйозним проектом “поки безкоштовно”. Менший розмір передоплати не виправдовує початкових витрат фірми.
Всі наші зобов’язання, так само, як і зобов’язання клієнта з оплати, одразу ж фіксуються в договорі, а всі спірні моменти обговорюються заздалегідь.
Після звіту про частково виконану роботу- 25% оплати. Останню суму оплати (решта 25 клієнт платить після монтажу дубових сходів і приймання робіт.
Дубові сходи або букові сходи ми доставляємо на місце монтажу, на них можна подивитися, її можна помацати і починати монтаж.
Ми не пропонуємо дешеві дубові та букові сходи. Наші клієнти отримують якісний матеріал, у даному випадку добре просушений дуб, високопрофесійну роботу з його обробки, грамотні комп’ютерні креслення і їх подальше втілення в готовий ексклюзивний виріб, розумну цінову політику та гнучку схему оплати.

Чому все-таки ми? Що ми можемо запропонувати замовнику дубових сходів на відміну від інших фірм-конкурентів?

Наш невеликий колектив працює близько 5 років. Це найвищого класу професіонали, які знають свою справу, що мають багатий досвід, не перестають навчатись новому не соромлячись цього.
У нас немає розкішного офісу в центрі міста і довгоногих секретарок з високою зарплатою за те, що вони вміють приймати факс і готувати каву.
Наш колектив “не роздутий” менеджерами з персоналу, фахівцями з реклами, великою бухгалтерією, дизайнерським бюро і штатом водіїв. Все це дуже шановні професії, але в умовах ринку, тим більше в часи кризи, ми давно навчилися економити і вважаємо за краще звертатися в спеціалізовані організації, коли того вимагає випадок.
На постійній роботі в нас знаходяться лише ті люди, які мають безпосереднє відношення до виробництва дубових сходів.
Наш розумний підхід до кадрової політики, і формує наші досить невисокі ціни на букові та дубові сходи високої якості.

З іншого боку, ми не пропонуємо дешеві дубові сходи та букові сходи, ми пропонуємо сходи саме за тією ціною, скільки вони коштують. Наші клієнти отримують якісний матеріал, в даному випадку добре просушений дуб, високопрофесійну роботу по його обробці, грамотні креслення в комп’ютерній програмі і його подальше втілення в готовому ексклюзивному виробі, розумну цінову політику та гнучку схему оплати.