Дерев’яні сходи

Дерев’яні сходи

На сьогоднішній день особливою популярністю у наших клієнтів користуються дерев’яні сходи – вишукані, теплі, що надають дому відчуття надійності і затишку. Тому усім клієнтам, які прагнуть відтворити в приміщенні особливий настрій комфорту і розслаблення, ми рекомендуємо встановлювати саме сходи з дерева. Наша компанія довгі роки працює з різними типами сходів для дому, тому ми можемо з упевненістю заявити – саме дерев’яні сходи здатні створити в приміщенні таку бажану атмосферу душевності і тепла.

Чому ж дерев’яні сходи користуються такою популярністю?

1. Дерев’яні сходи роблять будинок затишним. Люди, які прагнуть

комфорту, високо цінують ту унікальну атмосферу, яку створюють сходи з

дерева. Можливо, в очах деяких людей металеві сходи з помітним сучасним дизайном виглядають ефектно, але вони віддалено нагадують про, хай навіть успішний, офіс. Дерев’яні сходи ж додають домашній і затишний вигляд навіть щойно збудованому, ще не обжитому помешканню.

2. Дерев’яні сходи створюють особливу енергетику. Можливо, вся справа в  тому, що дерево – живий матеріал з чистою природною енергією. Дерев’яні сходи зберігають її та приносять в дім. В решті, не варто забувати те, що наші предки довгий час усвідомлено зводили не лише сходи для будинку, але й самі будинк з дерев’яних брусів. І справа була не у відсутності новітніх технологій, а втому що жити в такому будинку приємніше. Та й сучасні висококласні котеджі також нерідко будуються саме з дерева – в тому числі і з дерев’яними сходами.

3. Дерев’яні сходи екологічні і красиві. Всім відомо, що дерево – екологічно безпечний і вкрай естетичний матеріал. Вибираючи дерев’яні сходи, ви отримуєте не лише вишукану та надійну конструкцію, яка прикрашає ваш дім, але і можете бути впевнені, що ваше здоров’я не постраждає від будь-яких випарів і т.п.

4. Сходи з дерева – основа стильного дизайну. До встановлення дерев’яних сходів вдаються в різних випадках: наприклад, якщо потрібно створити ефект антикварної розкоші або ж надати респектабельності заміського будинку (котеджу). У такому випадку, вишукані й акуратні сходи з дерева – найкращий вибір.

5. Дерев’яні сходи – теплі і приємні на дотик. Це буде незаперечним плюсом для сімей, в яких є маленькі діти – беззаперечні любителі посидіти з іграшками на сходинках. У такому випадку, установка сходів з дерева дозволить вам не переживати, що ваша дитина ризикує застудитися, в черговий раз сідаючи на сходинки. Поверхня дерев’яних сходів – дійсно тепла. Крім того, дерево активно поглинає сонячні промені і тепло з навколишнього середовища, прогріваючись ще більше.

Виготовлення дерев’яних сходів

Виготовлення дерев’яних сходів – складна процедура, яку вкрай бажано довірити професіоналам. Люди можуть скільки завгодно хвалитися, що здатні виготовити сходи з дерева своїми руками, обгрунтовуючи це незвичайними столярними навичками, але все не так просто. Виготовлення сходів для дому кардинально відрізняється, скажімо, від створення шафи або інший дерев’яних меблів. Справа в тому, що при виготовленні дерев’яних сходів особливу увагу приділяється зносостійкості та надійності опор, при цьому потрібно враховувати конструкційні особливості будинку. Тому, щоб створити  сходи для дому, потрібно мати, як мінімум, не малий досвід в таких справах. І якщо найпростіші одномаршеві сходи з дерева для старенького сільського будинку можна змайструвати й самому, то виготовлення дерев’яних сходів більш складної конструкції і дизайну краще надати професіоналам – вони не підведуть.

Виготовлення дерев’яних сходів вимагає не тільки часу, але і даних про загальне планування вашого будинку. Тому питаннями, пов’язаними з виготовлення сходів, варто поцікавитися якомога раніше. Це потрібно, для того, щоб узгодити проект сходів, та розмістити їх у зручному місці.

Сучасні технології виготовлення дерев’яних сходів дозволяють втілювати в життя найсміливіші дизайнерські ідеї. Химерні форми сходів, різний кут нахилу и цікавий стиль – все це дозволить ергономічно організувати простір. Запроектовані з розумом сходи для дому будуть не лише важливим функціональним елементом, але й дизайнерським рішенням, сприяючи природному зонування приміщення.

Особливо уважно слід поставитися до вибору сходів для дому в тому випадку, якщо площа будинку невелика. Сьогодні існує ряд цікавих технологій виготовлення дерев’яних сходів, завдяки яким можна значно заощадити простір – за рахунок форми вигину і конструктивних особливостей.

Виготовлення дерев’яних сходів має ще свою специфіку й тому, що кожна порода дерева при обробці веде себе по-своєму. Треба мати чималий досвід у роботі зі сходами з дерева, щоб грамотно скористатися природною красою візерунка та структури дерева.  Дерево, з якого виготовляються наші сходи піддаються сушінню в спеціальних сушильних камерах, що дозволяє готовому виробу уникнути деформації і знизити негативний вплив навколишнього середовища.

При виготовленні дерев’яних сходів можна йти на різні хитрощі, наприклад, використовувати одночасно кілька порід дерева: солідний дуб – для поручнів, сосну – для основи сходового масиву і т.п. Такий варіант, по-перше, додасть сходах індивідуальність, по-друге, дозволить заощадити. Можливості бюджету можуть сильно обмежувати політ фантазії при виготовленні дерев’яних сходів. Адже не всім по кишені розкішні тверді породи дерева – дубові сходи, сходи з ясену чи буку.

Дерев’яні сходи: вибір породи дерева.

Дерев’яні сходи можуть виготовлятись як з м’яких так і твердих порід деревини. Сходи з дерева твердих сортів (дубові сходи, ясеневі сходи) більш надійні і довше прослужать, оскільки менше бояться ушкоджень. На них важче залишити подряпину. З іншого боку, сходи з дерева м’якої породи (соснові сходи) більш піддатливі при обробці, для них можна підібрати більш дивовижний дизайн з різними різьбленими прикрасами. Кінцевий вибір все ж залежить від замовника.

Врешті-решт, при виборі дерев’яних сходів багато хто опирається і на суб’єктивні чинники. Наприклад, деякі люди відчувають особливу любов до якоїсь певної деревної породи – дуба, ясена і т.д. І їхня симпатія служить основним критерієм вибору сходів для дому з тієї чи іншої деревини.

Деякі люди, вибираючи сходи з дерева, прислухаються до забобонів і прикмет. Все ж таки зведення (або ремонт) будинку – вкрай важлива подія, щоб нехтувати навіть, на перший погляд, несуттєвими деталями.